В Україні 67 тисяч ліжок із киснем, але це межа – Степанов

Автор: Галина Ворона
15:30 06.04

Україна переживає напружений період пандемії. Сьогодні в лікарнях країни перебувають приблизно 46 тисяч хворих. Ліжок із киснем є майже 67 тисяч, але на цьому можливості медичної системи вичерпані.

В Україні 67 тисяч ліжок із киснем, але це межа – Степанов

Про це сьогодні під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, станом на 6 квітня 2021 року в червоній зоні карантинних обмежень перебувають 11 областей України, а загальна заповненість ліжок із киснем сягає 58% і продовжує зростати.

Епідеміологічна ситуація в країні вкрай важка. Наша медицина переживає напружений період, сьогодні в лікарнях перебувають приблизно 46 тисяч хворих. Ми збільшили кількість ліжок і потужність системи – ліжок із киснем по країні вже майже 67 тисяч. Але це межа, адже інші хвороби не пішли на канікули й теж потребують лікування. Треба допомогти лікарям перемогти COVID-19, дуже важливо дотримуватись усіх карантинних обмежень, які встановлені”, – зазначив міністр.

Він додав, що дотримання карантинних обмежень дає результат – зменшується кількість важких хворих на коронавірусну хворобу та навантаження на медичну систему.

Наприклад, якщо 1 березня 2021 року заповненість ліжок із киснем в Івано-Франківській області складала 82,5%, то сьогодні, після дотримання регіоном карантинних обмежень, зайняті вже тільки приблизно 37% ліжок. 

Читайте також: Догосподарювались. Виплати за лікарняними збираються різко зменшити

Нагадаємо, в лікарнях Києва лишилось менше 18 % вільних місць.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...