Догосподарювались. Виплати за лікарняними збираються різко зменшити

Автор: Галина Ворона
14:28 06.04

Нова влада догосподарювалась до відсутності грошей на оплату лікарняних. Тому уряд збирається подати до Верховної Ради законопроект, який різко зменшує виплати у разі хвороби працівника.

Догосподарювались. Виплати за лікарняними збираються різко зменшити

Про це розповів у Facebook народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв.

Якщо стаж до 5 років – отримуєш лише половину зарплатні (привіт, молоді, яка валила голосувати за Зе), 5-10 років – 60%, 10-15 років – 70%, 15-20 років – 80% і лише зі стажем понад 20 років нарахують лікарняні у розмірі зарплатні. Роботодавцям теж привіт: якщо монобільшість за це проголосує, то їм доведеться платити не перші 5, як зараз, а 10 днів лікарняного. Тобто, в більшості випадків, все перекладається на них”, – пояснює парламентар.

За його словами, все через те, що гроші в Фонді соціального страхування закінчились.

Як наповнити бюджет Зе-влада поняття зеленого не має. Знає лише як цей бюджет пиляти. Але ви, дорогі співвітчизники, які “хуже нє будєт”, насправді, були праві. Гірше не стало – наступив триндець”, – додав Володимир Ар’єв.

Коментатори під дописом погоджуються, що Фонд соцстрахування став банкротом через неспроможність Зе-менеджерів.

Зокрема колишній міністр соцполітики Павло Розенко зауважує, що таких затримок з виплатами не було ні в 14, ні в 15 році – в часи повномасштабної війни і падіння економіки країни.

Нагадаємо, у Фонді соцстрахування зізналися, що заборгували виплати за лікарняними і декретними.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...