В Раді вирішили поки що не чіпати УПЦ МП

Автор: Володимир Хлєбников
17:33 25.04

Верховна Рада наразі не вноситиме на розгляд депутатів законопроєкт про заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату (РПЦ в Україні), оскільки це може розколоти суспільство.

В Раді вирішили поки що не чіпати УПЦ МП

Про це заявив спікер парламенту Руслан Стефанчук.

Ми тривалий час обговорювали це питання з нашими політичними фракціями та групами. Попри те, що всі десь всередині мають своє внутрішнє рішення… ми домовились так: під час війни ми не маємо права приймати жодного закону, який розколює українське суспільство“, – сказав він інтерв’ю РБК-Україна.

Спікер підкреслив, що будь-який “документ, який вноситься до Ради і розколює суспільство, дає поштовх до появи чи активізації внутрішніх колаборантів“.

Цього не можна допустити, тому що українська нація має бути єдиною. Будемо розбиратися з усіма після перемоги“, – наголосив Стефанчук.

Раніше стало відомо, що священники Української православної церкви Московського патріархату (РПЦ в Україні) збирають підписи під зверненням до Собору Предстоятелів Древніх Східних Церков. Вони мають намір подати позов проти патріарха Кирила (Гундяєва).

Читайте також: В Раді пояснили, чому Медведчук досі залишається нардепом

Великий Київ у Google News

підписатися