В Палаці дітей та юнацтва з’явиться новий тренажер для юних льотчиків

Автор: Марія Супрун
17:55 24.06

В авіаційно-космічному центрі Київського Палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) з’явиться новий тренажер – кабіна літака типу Су-24. 

В Палаці дітей та юнацтва з’явиться новий тренажер для юних льотчиків

Таке рішення було прийнято сьогодні, 24 червня, на пленарному засіданні Київради. Рішення підтримали 88 депутатів.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, після прийняття цього рішення Міноборони безоплатно передасть демілітаризовану кабіну літака типу Су-24 на баланс громади міста Києва з метою розвитку військово-патріотичного напряму позашкільної освіти та осучаснення тренажерної бази Київського Палацу дітей та юнацтва.

«Півтисячі юних льотчиків-штурманів займалися на авіаційних тренажерах літака КТС-4м, а також мали доступ до навчальних кабін літаків МІГ-21, ТУ-22, аеропракту А22, МІГ-25. Тепер же навчально-матеріальна база авіаційно-космічного центру КПДЮ поповниться ще одним тренажером-кабіною літака типу Су-24, що дозволить підвищити ефективність навчання, адже тепер інструктор зможе знаходитись в одній кабіні з вихованцем», – розповів Мондриївський.

Зазначимо, що авіаційно-космічний центр є унікальним закладом позашкільної освіти, має єдину в Україні сучасну навчально-матеріальну базу та тісно співпрацює з ліцеєм Богуна. Навчання у гуртках максимально комп’ютеризоване та відбувається у спеціалізованих навчальних класах, тож майбутні авіатори ще до вступу у вищі навчальні заклади отримують гарну базу для майбутнього освоєння цієї надцікавої професії.

Нагадаємо, в Києві стартував ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами» – деталі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...