В Києві стартує ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами» – деталі

Автор: Марія Супрун
13:50 22.06

24 червня о 09:00 на центральній площі парку культури та відпочинку «Перемога» відбудеться урочиста церемонія старту XXХ ювілейного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами» під гаслом: «Створюй та дивуй. Версія 3.0».

В Києві стартує ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами» – деталі

Про це інформує Київський міський центр соціальних служб.

Напередодні святкування Дня молоді понад 500 представників скаутських організацій, волонтерських загонів, дитячих та молодіжних громадських організацій, а також організовані групи школярів і студентів стануть учасниками цього збору-походу. 

Після завершення урочистостей організована колона учасників вирушить на місце проведення заходу: с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл., де триватиме таборування до 28 червня.

Учасники проживатимуть у наметах, готуватимуть їжу на багатті, оволодіватимуть навичками самообслуговування, життя на природі та спільної діяльності.

Особливістю ювілейного збору-походу стане святкова насичена програма, розмаїття інтерактивних локацій, екстремальні випробування та унікальна атмосфера в заповідному лісі. Також дівчата та хлопці отримають корисні знання з основ безпеки життєдіяльності, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, картографії, основ медицини, самозахисту, сексуального виховання, а також зможуть проявити творчі здібності. Щодня працюватимуть території екстриму, настільних ігор, знань, спорту, рекордів, творчості та музей Козацьких шляхів.

Детальніше – за телефонами: 456-77-81, (063) 349-55-69, (097) 528-96-09 (Шабатіна Анна).

Із питань організації прес-туру на збір-похід 25, 26, 27 червня можна звернутись за телефоном: 097-100-55-76 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Нагадаємо, Михайлівську площу прикрасять скульптури у формі кленових листків.

Великий Київ у Google News

підписатися