В Національному історичному музеї підготували виставку про героїчну оборону Києва

Автор: Любава Лисичкіна
00:27 29.05

Від 24 лютого до початку квітня тривали тяжкі бої за столицю. Росіяни розраховували, підкоривши столицю України, отримати блискавичну перемогу.

В Національному історичному музеї підготували виставку про героїчну оборону Києва
Як повідомляється,  відвідувачі зможуть побачити спорядження, речі, продукти російських солдатів, російські методички з ведення пропаганди серед населення окупованих регіонів, рештки боєприпасів, знищені або вкрадені окупантами речі, світлини, зроблені співробітниками музею у зруйнованих та розграбованих окупантами містах та селах.
 
Росіяни   зазнавши під Києвом значних втрат, вони були змушені рятуватися втечею. Опалена земля Київщини буквально всіяна згорілою технікою противника та понівеченими рештками окупантів. Героїчній обороні столиці України, давнім гербом якої був лук або куша (арбалет), присвячена виставка за матеріалами, зібраними співробітниками музею на Київщині, здебільшого у Приірпінні.
 
Урочисте відкриття відбудеться 29 травня, в неділю, о 15:00. Для загального огляду виставка буде доступною з 30 травня, понеділка, з 10:00 до 17:00, щодня, на першому поверсі музею.

Телефон для довідок – (044) 278-48-64.

Адреса музею – вулиця Володимирська, 2.
 
До слова, київські театри і кінозали поновлюють роботу – які заклади можна відвідати.

Великий Київ у Google News

підписатися