В Києві вже складають списки людей на вакцинацію від COVID-19

Автор: Марія Супрун
14:19 03.02

Київрада на засіданні 11 лютого розгляне виділення 140 мільйонів гривень із бюджету міста на вакцинацію киян. Вже складають списки на вакцинацію.

В Києві вже складають списки людей на вакцинацію від COVID-19

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

На найближчому засіданні Київради – 11 лютого – ми плануємо виділити 140 млн грн на вакцинацію від COVID-19 у столиці. Керівникам столичних закладів охорони здоров’я доручено створити стаціонарні пункти щеплення та мобільні виїзні бригади. Зараз ми робимо все, щоб як найшвидше підписати контракт на закупівлю вакцини від коронавірусу. Переговори відбуваються непросто…І я використовую всі свої іноземні контакти та зв’язки, всі можливі варіанти для того, щоб забезпечити киян вакциною”, – підкреслив Кличко.

Він також розповів, що вже складають списки людей, яких вакцинуватимуть у першу чергу. Консультативно-діагностичні центри міста розпочали верифікацію цільових груп для вакцинації від коронавірусу.

На базі цих даних складатимуть списки людей, яким буде запропонована вакцина. І говорити, скільки киян відмовляється від вакцинації – поки зарано. Ми повинні упередити масове поширення хвороби. Захистити, насамперед, уразливі категорії населення та людей, від роботи яких залежить життєдіяльність міста – лікарі, працівники соціальних служб, сфери освіти, фахівці комунальних підприємств критичної інфраструктури, люди похилого віку”, – зазначив Кличко.

Раніше за виділення цих 140 млн грн на вакцинацію проголосувала комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, головою якої є Марина Порошенко.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як відбуватиметься запис на вакцинацію від коронавірусу.

В Україні вже ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...