В Києві судитимуть посадовця й підрядника за “кмітливу” схему з трубами

Автор: Володимир Хлєбников
20:38 21.01

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника відділу КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району Києва” та директора будівельної фірми. Їх обвинувачують у заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та підробці документів.

В Києві судитимуть посадовця й підрядника за “кмітливу” схему з трубами

Збитки оцінюються у 720 тисяч гривень, інформує “ВК” із посиланням на Київську міську прокуратуру.

За даними слідства, у 2020 році між Управлінням містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської РДА та приватним товариством було укладено договори підряду щодо проведення капітального ремонту інженерних мереж двох житлових будинків. Будинки розташовані на вул. І. Турчина та Січових Стрільців у Шевченківському районі столиці.

За результатами проведення ремонтних робіт директором товариства складено акти виконаних робіт, до яких внесенні свідомо неправдиві відомості про використання під час проведення відповідних ремонтних робіт алюмінієвих труб, як було передбачено проектно-кошторисною документацією, хоча насправді використано поліпропіленові труби, вартість яких є значно нижчою. Вказані акти підписано начальником відділу КП, яка здійснювала технічний нагляд“, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок вказаних дій державним інтересам було заподіяно збитків на суму понад 720 000 гривень.

Читайте також: Збиток майже на мільйон. Комунальники підзаробили на ремонті історичної будівлі

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Шевченківського районного суду для розгляду. Фігурантів обвинувачують у службовому недбальстві, заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах та службового підроблення технічної документації.

Слід зазначити, що у жовтні 2021 року, коментуючи оголошення підозр по цій справі, в прокуратурі вказували іншу суму збитків – 750 тисяч грн. Примітно, що тоді у відомстві також посилалися на висновки комплексної будівельно-технічної та судово-економічної експертизи.

Читайте також: Метро на Виноградар. Підрядник похизувався черговим “відосіком” і нарвався на критику

Великий Київ у Google News

підписатися