Збитки у 750 тис. грн на ремонті будинків Шевченківського району – посадовець керуючої компанії та підрядник отримали підозри

Автор: Галина Ворона
16:11 05.10

Начальника відділу КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста Києва” та керівника підрядної організації підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, виділених на ремонт житлових будинків. Їм обом повідомлено про підозру в межах кримінального провадження.

Збитки у 750 тис. грн на ремонті будинків Шевченківського району – посадовець керуючої компанії та підрядник отримали підозри

Про це розповіли у прокуратурі Києва.

Як встановили слідчі, у 2020 році між Управлінням містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської РДА та приватним товариством укладено договори підряду на проведення капітального ремонту інженерних мереж житлових будинків по вул. І. Турчина та Січових Стрільців у Шевченківському районі.

Згідно з проектно-кошторисною документацією та техзавданням, при проведенні робіт повинні були використовуватись алюмінієві труби, про що підрядник також зазначив в актах виконаних робіт, але натомість використав поліпропіленові труби, вартість яких є значно нижчою.

Вказані акти внаслідок підписав начальником відділу комунального підприємства, яке здійснювало технічний нагляд.

За висновками комплексної будівельно-технічної та судово-економічної експертизи, такі дії посадовців завдали столичному бюджету збитків на суму понад 750 тис. грн.

Дії підрядника кваліфіковано за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, посадовця КП – за ч. 367 КК України.

На цей час вирішується питання про застосування щодо підозрюваних запобіжних заходів.

Досудове слідство триває.

Читайте також: Молодятам Троєщини не повезло: чиновники “попались” на розкраданні коштів на ремонті РАЦСу

Нагадаємо, фірму, яка ремонтувала підземні переходи у Деснянському районі, підозрюють у розтраті коштів.

Великий Київ у Google News

підписатися