В Києві пройде виставка карикатур про “руський корабель”, який пішов нах*й

Автор: Володимир Хлєбников
02:28 25.05

У Києві в середу, 25 травня, відкриється міжнародна виставка карикатур на тему “Російський військовий корабель, йди нах*й!”. Захід пройде в відкритому просторі “Vcentri Hub”, в експозиції будуть представлені понад 200 робіт.

В Києві пройде виставка карикатур про “руський корабель”, який пішов нах*й

Виставка почне працювати з 10.00, повідомила пресслужба Київської міської держадміністрації.

“Участь у цій творчій акції взяли 40 художників із 12 країн світу, які загалом представили 203 роботи. Після проведення виставки у Києві автори планують продовжити роботу в напрямку крос-промоції європейськими містами, зокрема, познайомити з експозицією мешканців Чернігова, Львова та інших міст України. Найцікавіші роботи згодом планують включити в альбом карикатур”, – йдеться у повідомленні.

Адреса заходу: вул. Володимирська, 51-Б, вхід вільний.

Читайте також: Шалений ажіотаж: Укрпошта випустила марку-продовження з “русскім воєнним кораблем”

Організаторами виступили Управління туризму та промоцій КМДА, ротарі-клуб “Одеса-Рішельє”, туристична спільнота ГО “Асоціація лідерів туризму Миколаївської області”, Всесвітній клуб одеситів, Клуб одеських карикатуристів, Гільдія власкорів Одеси за сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА та КП “Центр публічної комунікації та інформації”.

Нагадаємо, на дорожній розв’язці біля станції метро “Лівобережна” в Києві комунальники створили велику клумбу “за мотивами” знаменитої марки про російський корабель.

Дивіться також: На вокзалі в Києві презентували виставку воєнних мемів

Великий Київ у Google News

підписатися