В КМДА оцінили перспективи підвищення вартості проїзду в міському транспорті

Автор: Володимир Хлєбников
15:04 17.05

Влада Києва не бачить перспектив підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Міська влада буде дотувати роботу транспорту з місцевого бюджету.

В КМДА оцінили перспективи підвищення вартості проїзду в міському транспорті

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Як писав “ВК“, з 16 травня в столиці відновлено електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті (метро і наземний). При цьому роботу транспорту було подовжено.

Будь-яке підвищення тарифу на будь-яку послугу складається з багатьох факторів, зокрема й з доходів тих, хто користується тією чи іншою послугою. На сьогодні я не бачу перспектив перегляду тарифів“, – сказав Поворозник в ефірі телемарафону UAразом.

Читайте також: У столичних ресторанах дозволили продавати алкоголь, але є обмеження

За його словами, наразі громадський транспорт є основним для пересування по місту, тому міська влада буде дотувати його з місцевого бюджету, щоб не підвищувати тарифи.

Посилаючись на прогнози Міністерства економіки та Кабінету міністрів, Поворозник зазначив, що до кінця травня проблема з паливом в столиці має зникнути. “Ринок зреагував і реагує на дефіцит пального. Питання в тому, що у нас не впала купівельна спроможність людей, люди купують паливо, його просто потрібно доставити на АЗС“, – сказав він.

Як повідомлялося, 16 травня в Києві відновили плату за паркування. Сервіс безготівкової оплати паркування знову працює в застосунку «Київ Цифровий».

Читайте також: Цифра дня. Скільки коштував Києву безоплатний проїзд у транспорті

Великий Київ у Google News

підписатися