В Києві відновили оплату за паркування автівок

Автор: Володимир Хлєбников
15:28 16.05.2022

З понеділка, 16 травня, в Києві відновилася оплата за паркування. Сервіс безготівкової оплати паркування знову працює в застосунку «Київ Цифровий».

В Києві відновили оплату за паркування автівок

Відповідне рішення ухвалила Київська міська рада, інформує офіційний портал столичної влади.

Паркування, як і раніше, платне лише по буднях з 8:00 до 22:00. В інший час у будні та цілий день у суботу та неділю — паркування безкоштовне.

Як оплачувати паркування в «Київ Цифровий»:

1. Виберіть «Сервіси водія» → «Погодинне паркування».

2. Виберіть номер авто з переліку або вкажіть його.

3. Виберіть паркінг. Перевірте, щоб номер на паркувальному знаку відповідав номеру паркінгу в застосунку.

4. Натисніть «Почати паркування». Розпочнеться відлік часу.

5. Натисніть «Завершити паркування», щойно авто залишить паркінг.

Якщо дозволити сповіщення, можна отримувати щогодинні нагадування про активне паркування. У застосунку також можна встановити час для автоматичного завершення паркування. В іншому випадку паркування завершується автоматично о 22:00, коли паркування на муніципальних паркінгах стає безкоштовним“, – йдеться у повідомленні.

Користувачам «Київ Цифровий» нагадали також, що оплата нараховується, доки триває паркування в застосунку, незалежно від місцеперебування авто. У застосунку діє накопичувальна система оплати. Оплата списується за кожні 100 грн. Якщо сума менша, вона списується першого числа наступного місяця. Оплачувати сервіс можна з банківської картки, Apple Pay або Google Pay.

За безпекою паркувального простору слідкуватимуть інспектори з паркування. Під час повітряної тривоги інспектори не мають права штрафувати водіїв, тому не нехтуйте сигналами тривоги, які також надходять у застосунку. Зауважте, що на муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Саме оплата в міському застосунку — це офіційна оплата, яка надходить у бюджет Києва“, – йдеться в офіційному повідомленні столичної влади.

Читайте також: У столичних ресторанах дозволили продавати алкоголь, але є обмеження

Довідково. «Київ Цифровий» — міський застосунок, що був адаптований до умов воєнного стану, поступово повертає сервіси за потребами містян. Застосунок доступний для завантаження в App Store і Google Play.

Нагадаємо, з 16 травня в столиці відновлено електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті (метро і наземний). При цьому роботу транспорту подовжено.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин