В КМДА нагадали управителям будинків про відповідальність за неприбрані бурульки

12:02 21.01

У зв’язку з різкими перепадами температур з’явилась небезпека падіння крижаних наростів, які можуть завдати шкоди мешканцям столиці. Інспектори благоустрою вже моніторять вулиці на предмет очищення дахів та козирків від бурульок.

В КМДА нагадали управителям будинків про відповідальність за неприбрані бурульки

Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко. 

За його словами, очищення дахів від бурульок є прямою відповідальністю балансоутримувачів, від якої залежить здоров’я, а подекуди й життя киян. 

Тротуари мають бути безпечними для пішоходів, тому ми жорстко контролюємо очищення дахів від бурульок. Небезпечні місця мають бути огороджені попереджувальною стрічкою. За недотримання правил благоустрою наші інспектори будуть вносити приписи та складати протоколи за адміністративне правопорушення”, – нагадав Тимур Ткаченко.

До слова, очищення дахів та козирків від бурульок повинно проводитися з дотриманням усіх застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо. Особливо небезпечні місця необхідно не тільки огороджувати, а й виставляти вартових, які слідкуватимуть за дотриманням правил благоустрою міста. 

Втім, покладаючись на порядність кожного балансоутримувача, не варто забувати про основні правила безпеки під час “бурулькопаду”.

Нагадаємо, що минулого тижня під час сильних опадів інспектори благоустрою внесли 1062 приписи за несвоєчасне прибирання балансових територій від снігу. 

Читайте також: 60 тонн за годину. Куди зникає прибраний в Києві сніг (ВІДЕО) 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...