В найближчі дні температура у Києві зросте, як і ризик падіння бурульок. Що потрібно знати

17:57 20.01

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах утворюються крижані бурульки. А з підвищенням температури повітря шанси падіння бурульок на перехожих лише зростають.

В найближчі дні температура у Києві зросте, як і ризик падіння бурульок. Що потрібно знати

Так, метеорологи Укргідрометцентру попереджають, що в ніч проти 21 січня в столиці очікується 9-11° морозу, а вдень стовпчик термометра підніметься до нуля. 22 січня варто очікувати 1-6° морозу, а 23 січня – від 3° тепла до 2° морозу. 

У зв’язку з такими різкими перепадами температур зростає ризик падіння брил снігу та бурульок, які можуть завдати шкоди мешканцям столиці. Саме тому слід бути обережним та пам’ятати про основні правила безпеки:

  • звертайте увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу на дахах будинків;
  • не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їхньої відсутності звертайте увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу на дахах будинків;
  • за можливості тримайтеся на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;
  • будьте уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом із бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу;
  • власникам автотранспорту не слід паркувати свої машини біля будинків;
  • якщо під час руху ви почули зверху підозрілий шум, у жодному разі не можна зупинятись, підіймати голову та роздивлятись, що відбувається – можливо, це схід снігу або крижаної брили; бігти від будівлі теж не можна, треба якомога швидко притиснутися до стіни, козирок даху стане укриттям.

Нагадаємо, у Києві з настанням холодів запрацювали 33 пункти обігріву, 10 із них функціонують у цілодобовому режимі. За п’ять днів роботи пунктів туди звернулось 420 осіб.

Читайте також: 60 тонн за годину. Куди зникає прибраний в Києві сніг (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...