В Ірпені намірились збудувати спорткомплекс з льодовою ареною, але місцеві не в захваті

Автор: Галина Ворона
21:11 18.02.2022

У місті Ірпінь на Київщині вирішили збудувати новий спорткомплекс з льодовою ареною, який має ще одним спортивним магнітом. Та от тільки схоже, що у місцевих мешканців зовсім інші запити.

В Ірпені намірились збудувати спорткомплекс з льодовою ареною, але місцеві не в захваті
Світлодіодне освітлення

Як повідомили у Київській ОДА, цей об’єкт стане одним із знакових об’єктів, які реалізовують в межах “Велике будівництво” на Київщині.

Вартість проєкту складає понад 179 млн грн, будівництво буде реалізовано за умови співфінансування з державного та місцевого бюджетів – 90% та 10% відповідно.

Тендерну процедуру на будівництво вже оголошено. Наразі приймаються пропозиції учасників. Аукціон відбудеться 28 лютого.

Водночас мешканці обурюються, чому саме льодова арена.

Нам не потрібна льодова арена. Ірпінь потребує басейн з центром реабілітації для діток інклюзії. Також для оздоровлення ,від знищеної екології у місті”, – пише у коментарях жителька Ірпеня.

В Ірпені знищують рекреацію гектарами !!!Будуйте оздоровчі центри на цих територіях, люди благають про це в коментарях!!!” – підтримує її інший користувач.

Не вистачає шкіл 3-4, як мінімум, не вистачає басейну. На підставі яких досліджень вирішити будувати саме льодову арену?” – зазначає ще одна мешканка.

Також читачі цікавляться, чи не зашкодить тримати відповідну температуру покриття часта відсутність електрики у місті.

Нам школи треба, садочки, а не Льодовові арени. Хіба зараз час арени будувати? Коли діти в три зміни вчаться?” – обурюється ще один читач.

Непотрібніший заклад в Ірпені складно придумати. Тупа крадіжка на будівництві. За який… утримувати цю арену? Бюджет дотаційний”, – додає інший.

Читайте також: Афери «Великого будівництва»

Як писав “Великий Київ”, Кільцеву дорогу на Київщині проштовхують із порушеннями закону та прав громад – громади готуються до судів.

Великий Київ у Google News

підписатися