В “інтимній” близькості до метро: кияни вживаються з новобудовою, яка “залізла” в підземку (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:59 16.03

Впритул до метро «Оболонь» росте житловий комплекс Obolon Plaza. Через будівельні роботи людям доводиться терпіти незручності через постійну тисняву, та небезпеку. Забудовник, звісно, люб’язно надав людям відомий всім зелений каркас з парканом, але все одно потрібно бути дуже обережним, аби не отримати цеглину на голову.

В “інтимній” близькості до метро: кияни вживаються з новобудовою, яка “залізла” в підземку (ФОТО)

Obolon Plaza – це 16-поверховий будинок, зведення якого мають закінчити до другого кварталу 2022 року, збудовник – ТОВ «Соллур», і через його незмірні “апетити” кияни ходитимуть до метро “бочком”.

Фото “Главком”

«Для резидентів комплексу передбачений власний підземний паркінг на 45 авто та чотири мотоцикли, а також наземний гостьовий паркінг на 21 авто», – йдеться на сайті забудовника.

Місць для паркування явног всім не вистачить, і проблеми  з тим, куди майбутнім власникам подіти своє авто – це вже ніяк не проблеми забудовника.  

Тим часом у іншому куточку Києва новини втішніші. Скандальне будівництво на вулиці Воскресенська, 2а може не відбутися, оскільки в Київраді зареєстрували проєкт щодо розірвання договору оренди ділянки землі за цією адресою.

До слова, найгіршою сучасною будівлею Києва було визнано “будинок-монстр” на Нижньому Валу, ЖК “Поділ-Престиж”. До рейтингу також потрапили ЖК на Позняках, “Гуллівер” та навіть сам Майдан Незалежності.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...