В Броварському центрі реабілітації дітей із інвалідністю облаштували укриття з підйомником для тих, хто на візочках

Автор: Любава Лисичкіна
20:23 28.09.2023

Тимчасове укриття облаштували ще минулого року, а цьогоріч докладали зусиль, щоб довести його до ладу, позаяк робіт передбачалося чимало, а от із міста цього року фінансової допомоги центр не отримав.

В Броварському центрі реабілітації дітей із інвалідністю облаштували укриття з підйомником для тих, хто на візочках
Як розповіла в.о. директора Броварського центру реабілітації дітей із інвалідністю Наталія Сердюк, протягом літа в тимчасовому укритті розширили площу, облаштували рецеркулізатори, зробили підливку фундаменту, щоб не затікало, відмостку, замінили освітлення.
 
Крім того, сюди придбали біотуалети та облаштували підйомник для дітей, які на візочках.  Підйомник протестувала Тетяна Баранцова – урядова уповноважена з прав осіб із інвалідністю, яка пересувається на візочку.
 
Нині в тимчасовому укритті облаштовано дві кімнати. Зокрема вихователі центру зробили меблі з піддонів, а розписувати стіни допомагали навіть дітки. Тимчасове укриття зробили по- домашньому затишним, відтак під час повітряної тривоги вихованці, частина яких через свої діагнози мають різні фобії, не бояться спускатися в підвальне приміщення.
Після екскурсії, проведеної тимчасовим укриттям, Тетяна Баранцова та Ігор Міщан – керівник соцзахисту Київської облради відмітили, що це найкраще укриття, яке їм довелося побачити в подібних дитячих інклюзивних закладах.
 
Відомо, депутати Київради звернуться до президента, щоб присвоїли 40 бригаді тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ почесну назву «Привид Києва».

Великий Київ у Google News

підписатися