20 млрд грн допомоги від ЄС не повинні “закатати в асфальт” – Порошенко

12:54 10.12.2020

Україна отримала фінансову допомогу від Європейського союзу для протидії епідемії Covid-19 і має використати кошти за призначенням.

20 млрд грн допомоги від ЄС не повинні “закатати в асфальт” – Порошенко

Про це повідомив Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що Україна отримала цей транш без будь-яких умов, що свідчить про дружні та союзні відносини з “ЄС”.

Ці гроші не має спіткати доля Антиковідного фонду, коли мільярди гривень, які мали рятувати українців і дозволити країні подолати епідемію, закатали в асфальт для піару президента та відкатів для його друзів”, – вимагає від чинної влади Петро Порошенко.

600 млн євро  — це 20 мільярдів гривень. На ці кошти український уряд має змогу закупити вакцину від кращих світових виробників, аби безкоштовно провакцинувати всіх українців. 

П’ятий президент України нагадав, що Велика Британія вже почала вакцинацію, на днях це почне робити Франція, Ізраїль та США. Натомість українці досі не мають жодної відповіді від уряду щодо того, коли будуть підписані контракти з поставки вакцин.

Сьогодні це має нарешті стати пріоритетом для уряду. Необхідні кошти вже є. Ми будемо жорстко контролювати уряд, аби їх нарешті витратили за призначенням — для подолання епідемії Ковіду”, – резюмував Петро Порошенко.

 

Читайте також: “Наблизилась до найкращих армій світу”. Петро Порошенко привітав військовослужбовців із Днем ЗСУ

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...