Уряд Зеленського підвищив тарифи та почав купувати російську електроенергію, – Ар’єв

21:33 10.01

За ширмою недолугого карантину відбувається мегакорупція і обкрадання країни. Паралельно з підвищенням тарифів, Україна знову почала постачати електроенергію з Білорусі, яка фактично є російською.

Уряд Зеленського підвищив тарифи та почав купувати російську електроенергію, – Ар’єв

Про це розповів народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв. 

“Над лижником і кретин-карантином, як продуктом життєдіяльності його уряду посміялись? Добре. А тепер трохи про серйозне, бо за ширмою тупості і клоунади ховається мегакорупція і обкрадання країни олігархами і російським агресором. Чому? Все просто. Тарифи на електроенергію збільшили паралельно з двома подіями”, – пише депутат.

Перша, за словам Ар’єва, це так званий аукціон на оптову купівлю електроенергії від «Центренерго», де 2% всієї генерації країни пішло бізнес-партнеру Зеленського олігарху Коломойському за 1,16 грн кВт/г при тарифі для населення 1,68 грн, а з квітня – 3,48 грн.

Друга – у 2020 році на ремонт поставили третину всіх енергоблоків українських АЕС, чим зменшили виробництво елекроенергії основним і найдешевшим українським виробником – НАЕК «Енергоатом». А з 1 січня регулятор НКРЕКП відкрив доступ на український ринок російської та білоруської (читай, теж російської) електроенергії, якраз після запуску білоруської АЕС в Острівці, збудованої на кошти російського «Росатома».

“Тобто: українську дешеву електроенергію зупиняють, російську закуповують. І за все це теж заплатять українці після підвищення тарифів. Отже, в сухому залишку: влада пропонує українцям платити росіянам і Коломойському”, – зауважив Ар’єв.

Він додав, що інформаційний шум із «перекресленими шкарпетками у супермаркетах» та катанням Зеленського на лижах не має відволікати суспільство від дійсно важливих подій.

Як повідомлялося, Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію.

Читайте також: Що зміниться з 1 січня: нові тарифи, вимоги до шкіл, правила безвізу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...