7% річних. Уряд прийняв рішення про доступну іпотеку

Автор: Марія Супрун
16:10 27.01

Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів. Ними можуть скористатися громадяни, які прагнуть мати власне житло.

7% річних. Уряд прийняв рішення про доступну іпотеку

Про це йдеться на сайті президента. 

Постанова «Деякі питання забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва з метою здешевлення вартості іпотечних кредитів» передбачає, що Фонд здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7% річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості. Компенсацію відсотків Фонд надає позичальникам, які отримали іпотеку у національній валюті в уповноваженому банку.

Скористатися цією компенсацією зможуть як громадяни України, які прагнуть купити квартиру, так і ті, хто хоче побудувати будинок самостійно.

Варто зазначити, що в іпотеку не можна буде придбати житло, яке побудоване до 2015 року.

Програма зі здешевлення вартості іпотечних кредитів запрацює в межах проекту «Доступні кредити 5-7-9%». Завдяки цій програмі більше родин, які потребують поліпшення житлових умов, зокрема молоді сім’ї, зможуть придбати нове помешкання. Крім того, іпотечне кредитування створюватиме додаткові стимули для молодих українців залишатися жити й працювати на батьківщині.

Ця постанова буде доопрацьована у Міністерстві фінансів протягом двох днів і подана на підпис Прем’єр-міністру до п’ятниці, 29 січня.

Нагадаємо, вартість газу від “Нафтогазу” у лютому буде нижчою за урядову.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...