Уряд не хоче скорочувати витрати на Офіс президента для збільшення субсидій

Автор: Злата Колос
18:42 26.01

“Європейська Солідарність“ пропонує збільшити субсидії для українців на 7 млрд грн через скорочення витрат на Офіс президента та Державне бюро розслідувань, але в уряді проти подібного обговорювання.

Уряд не хоче скорочувати витрати на Офіс президента для збільшення субсидій

Про це народний депутат від партії «Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв заявив у прямому ефірі на телеканалі “Прямий“.

“Європейська Солідарність“ пропонує зменшити витрати на Офіс президента, на ДБР, але вони (уряд, – ред) взагалі не хочуть обговорювати будь-яке збільшення субсидій. Тобто, взагалі проти професійної дискусії. Що можливо зараз? Нам не можна відходити від ринкових принципів, але при цьому говорити про те, що ми повинні в даному разі людям, які потребують компенсувати витрати, домогосподарствам, які мають понад 25% витрат на комунальні послуги, мають бути компенсовані”, – зазначив Ар’єв.

Нардеп додав, що законопроєкт “Європейської Солідарності“ щодо повернення до нормального рівня субсидування домогосподарств, спікер ВР й парламентська більшість не включили до порядку денного.

“Натомість вони включили у порядок денний поправки до закону про ігорний бізнес. Напевно, це важливіше. А питання субсидій для населення виявилися не такими важливими“, – додав він.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року зросла вартість транспортування газу. Крім того, з січня 2021 року вартість газу для побутових споживачів газу зросте на 14%. Підвищення тарифів на блакитне паливо спричинило низку протестів в різних містах України.

Після цього в уряді заявили, що розробляють два варіанти зменшення платіжки на газ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...