Унікальний міні-театр та стадіон. На Вирлиці відкриють оновлений дитячий садок (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:47 25.07.2021

Цього року у Дарницькому районі відкриють після реконструкції заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 741. Він розташований за адресою проспект Бажана, 7Є.

Унікальний міні-театр та стадіон. На Вирлиці відкриють оновлений дитячий садок (ФОТО)

Про це повідомляють у Дарницькій районній державній адміністрації.

Харчоблок оновлено сучасним технологічним обладнанням для приготування різноманітних страв. Групи укомплектовуються меблями за індивідуальними кресленнями з вбудованими ігровими комплексами.

«Це найсучасніший садок із найсучаснішими технічними рішеннями, серед яких — термосанація, кондиціонування, комплексна автоматизація інженерних мереж та справжня родзинка садочка — унікальний дитячий театр під відкритим небом для творчого розвитку наших дітей», — відзначив голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.

Читайте також: Бабуся-Ягуся та Древо бажань: на Дарниці люди створили неймовірно милий скверик (ФОТО) 

Дитячі майданчики вже мають безпечне гумове покриття. Також на прилеглій території облаштували поле з футбольними воротами та встановили грядки для проведення пізнавальних занять з вирощування городини.

До слова, у Дарницькому районі до кінця року має з’явитись ще одне відділення реабілітації дітей з інвалідністю. Послуги реабілітації в закладі будуть надаватися для усіх нозологій. 

Нагадаємо, в Оболонському районі продовжуються ремонтні роботи в новому приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Тут буде створено сучасний центр реабілітації з відділенням денного перебування.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися