Приміщення вже ремонтують. На Дарниці з’явиться ще одне відділення реабілітації дітей з інвалідністю

Автор: Галина Ворона
20:30 16.07.2021

У Дарницькому районі до кінця року має з’явитись ще одне відділення реабілітації дітей з інвалідністю. Послуги реабілітації в закладі будуть надаватися для усіх нозологій.

Приміщення вже ремонтують. На Дарниці з’явиться ще одне відділення реабілітації дітей з інвалідністю
Світлодіодне освітлення

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Заклад розташується за адресою Харківське шоссе, 156 буде облаштований відповідно до потреб відвідувачів. Тут вже розпочалися демонтажні роботи, а робітники вивезли звідси 15 причепів з різним сміттям.

За словами Марини Хонди, нове відділення стане продовженням Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, який вже має відділення ранньої соціально-медичної реабілітації дітей із ДЦП.

А восени до Центру ще увійде відділення трудової реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років, яке зараз створюють по вул. Поліській.

Така мережа наблизить послуги реабілітації до отримувачів і фактично закриватиме потребу району”, – додала Марина Хонда.

Читайте також: Вчитель-лабрадор: як навчають дітей у столичному реабілітаційному центрі «Я+Сім’я» 

Нагадаємо, в Оболонському районі продовжуються ремонтні роботи в новому приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Тут буде створено сучасний центр реабілітації з відділенням денного перебування.

Великий Київ у Google News

підписатися