Укрпошта випустить марку з літаком “Мрія”, який намалювала школярка (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
19:35 25.04.2022

Компанія “Укрпошта” за популярною маркою про російський військовий корабель. який має йти у відомому напрямку, планує випустити марку з найбільшим у світі літаком “Мрія”.

Укрпошта випустить марку з літаком “Мрія”, який намалювала школярка (ФОТО)

Про це 25 квітня повідомила пресслужба Укрпошти.

Наступна поштова марка, яку ми плануємо видати, буде з ілюстрацією української “Мрії” — найбільшого у світі літака“, – йдеться у повідомленні.

Ілюстрацію ще до початку повномасштабної війни намалювала 11-річна Софія Кравчук з Волинської області задля участі у конкурсі “Що для мене Україна?”.

Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою й квітучою. Такою вона і буде! Навіть попри те, що окупантам вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала Софійка. Адже мрію у нас не відняти“, – прокоментували у держкомпанії.

Дивіться також: У Німеччині створили копію української “Мрії”

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — прикордонника Романа Грибова. Ідею втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за марками в Києві вишикувались черги, довші, ніж за iPhone.

Згодом продаж марки у відділеннях “Укрпошти” закрили, однак за тиждень “Укрпошта” презентувала нову марку з “російським кораблем”.

Читайте також: Литва випустить марку на підтримку України: не обійшлось без трактора, що тягне “Москву”

Великий Київ у Google News

підписатися