“Укрпошта” стала першою поштою світу, яка відкрила магазин на eBay

Автор: Марія Супрун
15:11 25.05

“Укрпошта” стає першою поштою світу, яка відкриває свій власний магазин на світовому майданчику eBay. І це під час війни.

“Укрпошта” стала першою поштою світу, яка відкрила магазин на eBay

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

“Не погана новина, коли твій магазин з’являється на майданчику, де присутні понад 147 млн активних покупців в 190 країнах”, – написав Смілянський.

На eBay можна замовити і марки, і футболки і інші товари з нашою символікою, а також, одночасно, допомогти Україні, бо $5 з кожного замовлення буде направлятися в благодійний фонд Укрпошти та KSE Foundation. Перелік товарів буде постійно поширюватися.

Смілянський зазначив, що ціни на зовнішніх майданчиках будуть відрізнятись. Так, набір блок марок F + листівка + конверт будуть коштувати $49.95, при цьому ціна включає в себе міжнародну доставку, а також, благодійний компонент.

Перші пару днів майданчик буде працювати в пілотному режимі, тож можуть бути невеликі «баги», які будуть швидко виправлятись.

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone. Наразі продаж марки у відділеннях “Укрпошти” вже закрили.  А на благодійному аукціоні марку з кораблем продали за 5 млн грн. Згодом була презентована оновлена марка “Русскій воєнний корабль … ВСЬО”. Вже стартували її продажі.

Великий Київ у Google News

підписатися