“Укрпошта” оголосила конкурс на ескіз нової поштової марки

Автор: Любава Лисичкіна
19:30 01.07

Вперше в історії конкурсу PostEurop роботу, що представлятиме Україну, вибиратиме громадськість методом голосування у соцмережах.

“Укрпошта” оголосила конкурс на ескіз нової поштової марки

Як зазначається, оголошено конкурс PostEurop на ескіз поштової марки «Мир – найвища цінність людства!». Переможець братиме участь у відборі найкращих поштових марок Європи-2023.

До конкурсу  зі  створення історичної роботи, яку побачить пів світу запрошено ілюстраторів, художників та дизайнерів. Надіслати свій ескіз можна сюди (http://bit.ly/marka-PostEurop).

 Вимоги:
 

  • ескіз повинен мати прямокутну форму та не має містити прямих національних (наприклад, прапорів), політичних, військових символів, а також будь-яких загрозливих чи образливих образів;
  • робота подається у вигляді малюнка або графічного макета з візуалізацією в електронному форматі JPEG, 300 dpi;
  •  використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб;
  •  кількість робіт від 1 учасника — не більше 5.

Роботи прийматимуть  до 8 липня.

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone. Наразі продаж марки у відділеннях “Укрпошти” вже закрили.  А на благодійному аукціоні марку з кораблем продали за 5 млн грн.

Згодом була презентована оновлена марка “Русскій воєнний корабль … ВСЬО”. За нею  центрі Києва також вишикувалася величезна черга (ФОТОФАКТ).

Крім того, було запущене голосування за марку, яка буде випущена наступною. Перемогу отримала “Доброго вечора, ми з України!”.

Великий Київ у Google News

підписатися