Газ по 3 грн і націоналізація облгазів. Під офісом і держдачею президента протестували проти тарифів

Автор: Галина Ворона
16:52 25.01

У понеділок, 25 січня, кілька сотень незадоволених тарифами вийшли на акцію протесту під Офіс президента. Мітинг відбувся біля новорічних локацій, які ще не прибрали: катка та будиночків з їжею, а потім перемістився у Конча-Заспу під держдачу президента Володимира Зеленського.

Газ по 3 грн і націоналізація облгазів. Під офісом і держдачею президента протестували проти тарифів

Вимоги мітингувальників – зниження ціни на газ до 3 грн за кубометр, а за електрику до 1 грн за кіловат-годину, а також націоналізація облгазів та енергетичних мережі, щоб ними розпоряджався “народ України, а не олігархи”.

Учасники акції впевнені, що саме такі тарифи, як вони вимагають, економічно обґрунтовані.

Натомість встановлений урядом тариф у 6,99 грн за газ вони вважають подачкою.

Згодом мітингарі, до який ніхто не вийшов з ОП, перемістились у Конча-Заспу під держдачу Зеленського, і засипали платіжками асфальт перед забором. Вони ведусть себе мирно під пильним наглядом правоохоронців, яких більше ніж протестувальників.

Читайте також: Не лише Київ. Тарифи на опалення залишаться сталими по всій країні, принаймні до кінця сезону

Нагадаємо, перед новим роком в Україні анонсували зростання цін на транспортування газу, на тепло від ТЕЦ, на газ, на послуги зв’язку, а також на хліб та проїзд у маршрутках і поїздах. Крім того, з 1 січня скасовано пільговий тариф на електроенергію.  Згодом уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...