Українська актриса готова “здохнути” де завгодно, аби не в Україні

Автор: Тетяна Сененко
10:20 03.04.2021

Акторка та модель Ліза Василенко різко висловилася про свою Батьківщину. Зокрема, вона зазначила, що “краще здохнути в Росії, ніж в Україні”, тому додому повертатися не збирається. Водночас юна зірка кіно вважає, що “Москва та Київ – це небо та земля”.

Українська актриса готова “здохнути” де завгодно, аби не в Україні
оренда квартири Київ

Василенко дала свій коментар ютуб-каналу “Пушка”. Найрезонансніші витяги з цього інтерв’ю опублікував офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан.

Акторка народилася в Дніпрі, але нещодавно переїхала до Москви. В Україні вона здобула популярність завдяки ролі Лоли у серіалі “Школа”.

Коментуючи переїзд до Росії, Василенко також пригадала критику з боку своєї української аудиторії. Ті закидали у бік її патріотизму.

“Казали типу: проміняла країну, ля-ля-ля. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Судити про людину за її національністю, за те, куди людина поїхала. Ну поїхала б я до Америки – мене б не хейтили тоді!?” – зауважила зірка кіно.

Крім того, Василенко розповіла, що у 2021 році дуже багато людей переїхало до Росії. Вона не бачить нічого поганого в цьому. Адже “це круто” та платять там більше.

Водночас дівчина докладно розповіла, що в Москві їй довелося пережити важкий період, і вона стала жертвою ґвалтівника.

На завершення актриса видала, що навіть там, де найгірше – краще ніж в Україні.

Якщо трапляється якась хр*нь, я завжди думаю про те, що краще здохнути тут, ніж в Україні”.

Нагадаємо, це не перше зневажливе висловлювання подібних осіб про Україну.

Раніше, блогерка з TikTok maybe_lizaaaaa записала відео, в якому образливо висловилася про українську мову. Ролик викликав негативну реакцію в соцмережах. Дівчині 15 років.

Також, у соціальних мережах українці обурені поведінкою київської блогерки з TikTok Таїсії Онацької/Маламан (di.rubens), яка зняла відеоролик на алеї Небесної Сотні, де назвала Росію тричі улюбленою країною, а тепер вимагає вибачень від офіцера Збройних Сил України Анатолія Штефана, який наголосив, що подібні відео дискредитують кожного українського воїна та армію в цілому.  

Проте, найбільше шокує те, що антиукраїнські настрої можна знайти серед викладачів українських вишів.

Викладачка педагогічного університету Драгоманова Більченко спровокувала скандал, коли у січні 2021 року на своїй сторінці у Facebook назвала ухвалений закон щодо держаної мови – “звичайним фашизмом“ та заявила, що країною правлять “етнорадикали, а зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами“.

А представник української делегації в Тристоронній контактній групі та радник керівника Офісу президента Олексій Арестович відповів матом користувачеві на прохання писати пости щодо роботи ТКГ українською мовою.

Великий Київ у Google News

підписатися