Україні потрібно придушити інформаційну пропаганду Кремля та роз’яснити народу, чим насправді є НАТО

18:42 08.02

Виключно проактивні кроки з боку української влади дозволять більш ефективно наближати нашу країну до НАТО. Для цього потрібно остаточно придушити інформаційну пропаганду Кремля, припинити розповсюдження російських нарративів, вести якісну інформаційну кампанію та роз’яснювати українському народові про те, чим насправді є Альянс.

Україні потрібно придушити інформаційну пропаганду Кремля та роз’яснити народу, чим насправді є НАТО

Так вважає народна депутатка від “Європейської солідарності” Ірина Фріз.

Вона зауважує, що інтеграція в НАТО – це не одномоментна подія, а процес, який дозволяє країні здійснити секторальні реформи для приведення можливостей у відповідність до стандартів Альянсу. Крім того, це зобов’язання щодо підтримки та захисту демократичних цінностей, стандартів і готовність допомогати один одному, адже напад на одного – напад на всіх.

Ірина Фріз наголошує, що Україна має не лише обговорювати, імплементувати та декларувати бажання членства в НАТО, а й ставати “контрибютором безпеки євроатлантичного простору і виступати з пропозиціями активної участі ще до отримання такого членства”.

Вона наводить приклад Грузії, темпи інтеграції якої в НАТО прискорилися після збільшення внесків Тбілісі в діяльність Альянсу.

Російські посіпаки в Україні досі намагаються просувати думку, що деякі регіони не погодяться на членство в НАТО. Але в мене не має сумніву, що ті майже 1,5 млн людей, що були вимушені покинути домівки на Донбасі через руський мир, що прийшов на танках, були б не проти вступити в НАТО, якщо б це дозволило залишитися на Донбасі та зберегти там мир, майно, бізнес, роботу, рідних та друзів. Отже, проблема вступу в НАТО насправді існує лише для тих, хто отримує гроші з Кремля за пропаганду руського миру”, – каже політикиня.

Вона впевнена, що Україні потрібно остаточно придушити інформаційну пропаганду Кремля, припинити розповсюдження російських нарративів, вести якісну інформаційну кампанію та роз’яснювати українському народові про те, чим насправді є НАТО.

Активність НАТО в Європі зараз дозволяє нам поєднати підвищення сумісності наших бойових підрозділів з розширенням можливостей наших партнерів в чорноморському просторі. Це також можливість протестувати хід адаптації та прийняття стандартів та документів НАТО в Україні”, – пояснює Ірина Фриз.

Вона переконана у необхідності постійних контактів наших військових з представниками Альянсу, а також вважає, шо ми можемо робити свій вклад у виконання місій, що здійснюються, зокрема для демонстрації підтримки нашої незалежності та суверенітету.

Виключно проактивні кроки з боку української влади дозволять більш ефективно наближати нас до Альянсу свободи. Вже сьогодні ми готові надавати принаймні логістичну підтримку партнерам в процесі захисту безпеки та цінностей євроатлантичного простору. Конкретні ініціативні кроки позбавлять навіть дитину запитань до Вашингтону, “чому ми в НАТО?” – підсумовує дописувачка.

Читайте також: Вершина неповаги до партнерів – в «ЄС» шоковані інтерв’ю Зеленського для HBO

Нагадаємо, у “Європейській солідарності” жорстко відреагували на заяви президента України Володимира Зеленського в інтерв’ю “НВО”, де він висловлює претензії до президента США та лідерів європейських держав за негаразди в нашій країні. Наприклад, в тому, що Україна досі не член НАТО, Зеленський звинуватив главу Білого дому Джозефа Байдена.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...