“Слово президента важить дорого, а слово президента-дилетанта ще дорожче” – депутатка “ЄС” про інтерв’ю Зеленського

17:11 01.02

У “Європейській солідарності” жорстко відреагували на заяви президента України Володимира Зеленського в інтерв’ю “НВО”, де він висловлює претензії до президента США та лідерів європейських держав за негаразди в нашій країні. Наприклад, в тому, що Україна досі не член НАТО, Зеленський звинуватив главу Білого дому Джозефа Байдена.

“Слово президента важить дорого, а слово президента-дилетанта ще дорожче” – депутатка “ЄС” про інтерв’ю Зеленського

Зокрема, як зауважила в Facebook народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова, президент Зеленський досі не зрозумів, що популістичні заяви і звинувачення на адресу міжнародних партнерів є неприпустимими.

Володимир Зеленський мав би дотримуватися одного правила: інколи краще мовчати, ніж говорити. Адже слово президента важить дорого, а слово президента-дилетанта – ще дорожче. В короткому інтерв’ю американському телеканалу HBO Зеленський встиг наговорити багато дурниць. Але найголовніше те, що Зеленський призначив Президента США та лідерів європейських держав відповідальними за негаразди в нашій країні. Наприклад, в тому, що Україна досі не член НАТО, Зеленський звинуватив Джозефа Байдена”, – зазначила вона.

Депутатка нагадала президенту, що членство в НАТО – виключно в інтересах України, ця організація працює за умови дотримання чітких правил співпраці і “в НАТО неможливо потрапити, розвалюючи армію та шукаючи мир в очах Путіна”.  

Представниця “Європейської Солідарності” звернула увагу, що відстоювання інтересів держави на міжнародній арені – це задача влади.

“А в провалі кампанії з вакцинації Зеленський, по суті, звинуватив європейських лідерів. Адже, за словами Президента, “Україна не знаходиться в пріоритеті країн, які отримують вакцину зараз” і “дуже неприємним є факт, що ти стоїш з простягнутою рукою”, – підкреслила Іонова.

Україна, дійсно, не є в пріоритеті, але тільки з двох причин. Згідно з офіційними документами МЗС, ще весною минулого року, з особистої вини Офісу президента, Україна не приєдналася до ініціативи із розробки вакцини й тому опинилася останньою в черзі на її отримання. Для своєчасного отримання вакцини Зеленський мав іще влітку починати переговори безпосередньо з її виробниками. Але почав це робити в кінці року, коли весь обсяг вакцин вже був законтрактований іншими країнами”, – пояснила вона.

За словами політикині, інтерв’ю Зеленського вкотре засвідчило, що на чолі країни стоїть “повний невіглас”, який не здатний здійснювати стратегічне керівництво державою, не розуміє, що Україні ніхто і нічого не винен.

Вона впевнена: підтримувати нас будуть тільки коли ми самі будемо чесно й затято працювати на благо держави, а не публічно звинувачувати іноземних партнерів в недостатній активності, порушуючи до того ще й всі правила дипломатичного етикету.

Боляче дивитися на цього інфантильного чоловіка, який відверто бреше, намагаючись замаскувати свої помилки та некомпетентність. І розуміти, що попереду ще три роки такого зловісного абсурду під його проводом. Наразі надія тільки на парламент і громадський сектор – там достатньо чесних професіоналів, на яких зможуть покладатися наші партнери”, – резюмувала народна депутатка.

Читайте також: Провал з призначенням Вітренка – це фіаско Зеленського, – Фріз

Нагадаємо, Артур Герасимов із “Європейської солідарності” вважає, що друг дитинства Зеленського перетворив СБУ на кримінальний анклав.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...