Україна за Зеленського витратила більше 3,5 млрд доларів на закупівлю російського вугілля

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 28.12.2021

Зеленський, за вказівкою якого фабрикують справи проти лідера найбільшої опозиційної партії в Україні за “державну зраду”, зрештою ризикує вийти на самого себе.

Україна за Зеленського витратила більше 3,5 млрд доларів на закупівлю російського вугілля

Про це Петро Порошенко заявив в інтерв’ю “5 каналу”.

Порошенко наголосив, що обов’язково поговорить про державну зраду та фінансування країни-агресора, коли відповідно до власних планів у першій половині січня повернеться в Україну.

“Моїм планам ніяк не перешкоджають будь-які дії Зеленського. Зеленський мене ненавидить і боїться. Зеленський коїть злочини з незаконного політичного переслідування через систему викривленого правосуддя. Якщо ви хочете поговорити про державну зраду, я приїду – поговоримо. Якщо ви хочете поговорити про фінансування тероризму, я приїду – поговоримо”, – говорить Порошенко.

Він нагадав, що за його каденції як Верховного Головнокомандувача ЗСУ звільнили дві третини окупованого Донбасу: “А сьогодні ви здали українську землю, підписавши ганебну угоду про розведення військ. Нехай суспільство оцінить. Внаслідок наших зусиль були створені ЗСУ, а українська розвідка провела десятки блискучих операцій, в тому числі і з ліквідації вбивць, мародерів і ватажків банд, які знущаються і вбивають українців. А Зеленський знищив розвідку і злив операцію щодо “вагнерівців” – поговоримо і про державну зраду”.

“Я профінансував більше 2 млрд гривень на українську армію, на інші благодійні програми. А ви через свої офшорні оборудки з Коломойським ухиляєтесь від сплати податків і крадете гроші з державного бюджету – поговоримо і про фінансування”, – застерігає лідер “ЄС”.

За словами п’ятого Президента, Україна за Зеленського витратила більше 3,5 млрд доларів на закупівлю російського вугілля, напряму профінансувавши країну-агресора, через Росію завозивши вкрадені в України ресурси з ОРДО/ОРЛО.

“Ви маєте це пояснити і будете це пояснювати суспільству. У 2015 році Порошенко забезпечив енергетичну незалежність і припинив імпорт електроенергії з Росії і Білорусі. А після того, як ви закликаєте світ застосувати санкції проти Росії і Білорусі, самі купуєте к них електроенергію, фінансуючи агресора. Поговоримо про фінансування тероризму”, – наголошує Петро Порошенко.

“Головне – перед тим, як починаєш розслідування, не вийти сам на себе”, – вважає Петро Порошенко.

“Це і є переворот – те, що на день ФСБ Зеленський зробив такий подарунок Путіну, “підозру” мені як п‘ятому Президенту, який 5 років давав відсіч російській агресії. Вам дуже важко буде це пояснювати в майбутньому”, переконаний Петро Порошенко.

Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко  відправився у Європу на ділові зустрічі і партнерами, після того, як  йому  оголосили підозру у держзраді по “вугільній справі”. Попри це він не має наміру робити подарунок владі своїм неповерненням на батьківщину.

Депутати “Європейської Солідарності” у Київраді заявляють про відверте переслідування  опозиції.   

Великий Київ у Google News

підписатися