Нема чим пишатися –  “клєпай” підозру Порошенку – депутати Київради про підозру у держзраді від влади

Автор: Любава Лисичкіна
22:22 20.12.2021

П’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку оголошено підозру у державній зраді. Генпрокурорка Ірина Венедіктова підозру не підписувала.

Нема чим пишатися –  “клєпай” підозру Порошенку – депутати Київради про підозру у держзраді від влади

Депутати “Європейської Солідарності” у Київраді заявляють про відверте переслідування  опозиції.   

Володимир Прокопів,  голова фракції  “Європейської солідарності”  в Київраді вважає, що влада має долати енергетичну кризу та бідність, а не фабрикувати справи проти Порошенка.

“Влада діє за принципом: нема чим пишатися –  “клєпай” підозру Петро Порошенку. Замість того, щоб долати енергетичну кризу, підвищувати соціально-економічні стандарти та заручатися підтримкою міжнародної спільноти в боротьбі з Росією, Зеленський фабрикує справи проти лідера опозиції. Хибно думаючи, що так врятує свої рейтинги”,- заявив політик.

На думку депутата Київради Сергія Тарана, відвертим переслідуванням опозиції та підігруванням російським агентам Зеленський перекреслив своє політичне майбутнє. Так само, як і Янукович. 

“У відповідь на прямі погрози Путіна почати війну та після приголомшливої інформації про інспірований з ОП зрив спецоперації із затримання вагнерівців українська влада порушила справу проти Петра Порошенка за статтею державна зрада та створення терористичної організації.
Так бачить влада «консолідацію суспільства» на тлі російської загрози і такі «терористи» живуть у голові у Зеленського. Чи підштовхнуть такі кроки Путіна до подальшої агресії проти України, і чи буде у Заходу бажання аж надто підтримувати Україну, у якої наскільки неадекватний президент?
Питання, думаю, риторичні”, – вважає Таран.
Депутат Олександр Погребиський,  також висловився щодо  чергової безпідставної підозри лідеру української опозиції, п’ятому Президентові України, лідеру політичної партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку. 
 
“Зеленський у пориві виправити свій провал намагається склепати чергову справу та оголосити підозру Петро Порошенко. За купівлю українського вугілля на українських підприємствах, що платили податки державі Україна! Для того, щоб в Україні не було кризової ситуації з наявністю вугілля, до якої Зеленський зараз довів Україну! ” – переконаний депутат

Нагадаємо, Петру Порошенку оголошено підозру у держзраді по “вугільній справі”.  Крім цього, адвокат Ілля Новіков вважає, що  відпустка Венедіктової свідчить, що в Офісі генпрокурора розуміють незаконність підозри Порошенку

Великий Київ у Google News

підписатися