Україна посилила заходи безпеки вздовж кордону з Білоруссю, в тому числі на Київщині

Автор: Володимир Хлєбников
09:34 14.07.2022

Для запобігання діяльності ДРГ правоохоронні органи України посилили заходи безпеки біля кордонів з Білоруссю та у районах поблизу лінії фронту.

Україна посилила заходи безпеки вздовж кордону з Білоруссю, в тому числі на Київщині
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Сьогодні ми посилюємо роботу в прикордонних областях країни з Республікою Білорусь. Ми чуємо сигнали про можливості заходу ДРГ саме з цієї території. Тому там посилена робота і Національної поліції, і ЗСУ що знаходяться там, і СБУ та всіх інших органів, які відповідають сьогодні за безпеку“, – сказав Монастирський в ефірі інформаційного телемарафону.

Він додав, що з метою виявлення ДРГ також посилена робота всіх правоохоронців на кордонах, які межують з районами де ведуться бойові дії.

По-перше, це відеонагляд і відеокамери, по-друге, це ефективні блокпости, які б не зупиняли звичайний транспорт, але здійснювали серйозну перевірку там, де це необхідно. Я дякую нашим громадянам, що вони ставляться з розумінням до того, що є певна затримка на цих блокпостах. Такі дії ми вважаємо доцільними“,- підкреслив міністр.

Читайте також: У Києві активізувались диверсанти з білоруського напрямку

Довідково. Довжина білорусько-українського кордону становить 1084 км. Він відділяє білоруські Берестейську та Гомельську області на півночі від українських Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей на півдні.

Монастирський нагадав, що в Україні діє комендантська година, яка досі “є ефективним засобом боротьби з диверсійно-розвідувальними групами“.

Окремо очільник МВС висловився щодо питання адміністративної відповідальності за порушення комендантської години, яке зараз обговорюється в парламенті.

Якщо є норма, то вона має бути забезпечена. В перші місяці вона переважно забезпечувалась тим, що всі розуміли, був такий загальний шоковий стан. То зараз, безперечно, має бути запроваджена відповідна адміністративна відповідальність за порушення комендантської години. Ми фіксуємо сьогодні такі порушення, коли багато закладів відкриваються, таємно запрошуються люди до них. Це звичайно впливає на загальну атмосферу в місті й в боротьбі з ДРГ“,- зауважив Монастирський.

Особисто він підтримує запровадження адміністративної відповідальності за порушення комендантської години.

Нагадаємо, раніше начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов висловився щодо загрози з боку Білорусі.

Великий Київ у Google News

підписатися