У зруйнованому будинку на Сирці загинула найбільша кількість людей з початку війни: на місці почала працювати спецкомісія

Автор: Вікторія Мілюта
13:13 11.07

На місці пошкодженого російською ракетою житлового будинку на Сирці почала роботу спеціальна комісія, яка обстежить його та встановить, чи підлягає він відбудові.

У зруйнованому будинку на Сирці загинула найбільша кількість людей з початку війни: на місці почала працювати спецкомісія

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, внаслідок прильоту 8 липня у будинку був повністю знищений один під’їзд і суттєво пошкоджені інші, також дісталося і розташованим поруч будівлям. Зокрема, приміщенню школи.

«За два тижні фахівці мають зробити технічні висновки щодо можливості відновлення будинку, де зруйнований під’їзд та загинули 13 людей, із них – 5 дітей. Це найбільша кількість вбитих Росією людей в одному житловому будинку в столиці від початку широкомасштабної війни», – поінформував міський голова.

Читайте також: Пошкоджені 129 будівель: стало відомо, як у столиці відновлюватимуть зруйновані будинки

Він відмітив, що відселеним мешканцям цього та сусіднього будинків (а це близько 100 людей) від міста надається вся необхідна допомога. 

«Людям, які звернулися, що потребують, куди переїхати, столична влада допомогла з тимчасовим поселенням. І наразі уточнюються списки мешканців, які також потребують відселення. Люди звертаються в оперативні штаби, які працюють в районах столиці», – зазначив мер.

Раніше «ВК» писав, де саме у Києві працюють штаби допомоги постраждалим.

Нагадаємо, під час розбору завалів житлового будинку в Шевченківському районі рятувальники знайшли фотографії родини 10-річного каратиста Максима Симанюка, який загинув разом із мамою та молодшою сестричкою у себе вдома.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин