У зоопарку прооперували 46-річного горилу Тоні. Буде жити

Автор: Любава Лисичкіна
19:26 18.02

Горилу Тоні зі столичного зоопарку, прооперував берлінський лікар. Була проведена ендоскопія шлунка та рентген суглобів.

У зоопарку прооперували 46-річного горилу Тоні. Буде жити

Як повідомляє телеканал «Київ», Тоні, який живе в Київському зоопарку з 1999 року, продовжує проходити лікування.

Сьогодні вранці Тоні прооперували.  Операцію проводили при мінімальній кількості співробітників через коронавірус.

Оглядав горилу і Марк Гьолькель, лікар ветеринарної медицини інституту ветеринарії зоопарків і дикої природи імені Лейбніца, який приїхав з Берліна. Німецький фахівець підтвердив, що причиною проблем є вкрай солідний вік горили . Якщо за людським віком, то горилі наразі  є близько 90-та людських років.  

Горилі 46 років, і це, звісно, призводить до певних ускладнень у здоров’ї тварини.  До операції самець  майже не гуляв вольєром і відмовлявся від їжі.  Його стан нормалізувався після того, як співробітники зоопарку скоригували раціон і характер згодовування, стимулювали фізичну активність  “дідуся, аби він більше рухався“. Відомо, що у вольєр до тварини підселили півня на прізвисько Друг. Це змусило Тоні більше рухатися вольєром, і він нарешті зміг сходити в туалет, вперше за два тижні.

Працівники зоопарку кажуть, що Тоні — дуже розумна горила, яка вміє кликати людей на допомогу, спілкуватися жестами, радіти і сумувати разом із людьми, які його доглядають.

Нагадаємо, 8 серпня 2019 року, горила Тоні відсвяткував своє 45-річчя. З днем народження Тоні привітали близько 5000 відвідувачів зоопарку. А цього року горила Тоні отримав новорічний подарунок з Німеччини – іменну ковдру та ласощі з горіхами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...