Легенда київського зоопарку – горила Тоні почуває себе краще

Автор: Злата Колос
18:25 10.02

Відомий всім мешканцям столиці 46-річний самець горили, на ім’я Тоні почуває себе краще та вже “надав щасливим фахівцям першу пробу для копрограми“. 

Легенда київського зоопарку – горила Тоні почуває себе краще

Про це повідомили на сторінці київського зоопарку у Facebook.

Згідно з повідомленням, сьогодні Тоні демонстрував покращення загального стану та відновлення дефекації.

“Однак, зрозуміло, що проблема серйозна і хронічна. Тож не чекаючи на нове загострення був зібраний консиліум спеціалістів“, – йдеться у повідомленні.

До фахівців зоопарку приєднались доктор ветеринарних наук, професор Олег Мельник, лікар епізоотології Шевченківського району столиці Олег Клименко, заступники начальника Управління безпечності харчових продуктів Роман Матвійчук та інші фахівці різних напрямів. Крим того, продовжується активне консультування з закордонними фахівцями з лікування людиноподібних мавп.

Наразі Тоні роблять аналізи, розглядаються варіанти для найбезпечнішого комплексного обстеження: “коригуємо раціон і характер згодовування, стимулюємо фізичну активність нашого дідуся, аби він більше рухався“.

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року у київському зоопарку захворів 46-річний самець горили Тоні. Тварина майже не гуляв вольєром і відмовлявся від їжі. На жаль, у зв’язку зі старістю, у Тоні знову загострилися хронічні хвороби. 46 років для горили (80 на людський вік) – це глибока старість (вони живуть до 50-55 років).

Через поважний вік, про нього піклуються з максимальною увагою – кілька років тому для горили повністю перебудували вольєр, а режим його харчування сформований відповідно до рекомендацій міжнародних фахівців.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...