У Зеленського йде конкурс компаній, які краще відмиють стіни та зроблять ремонт

Автор: Любава Лисичкіна
00:07 23.03.2021

В Офісі президента заявили, що Державне управління справами публічно відзвітує про всі виконані роботи з ремонту будівлі ОП після протесту.

У Зеленського йде конкурс компаній, які краще відмиють стіни та зроблять ремонт

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Наразі Державне управління справами обирає компанії, які виконуватимуть різні види ремонтних робіт для усунення пошкоджень. Після чого ДУС публічно відзвітує про всі виконані роботи.

Як ідеться у повідомленні, близько 10 компаній запропонували свої послуги з прибирання фарби з граніту. Вартість цих послуг може становити 250-300 тисяч гривень.

Триває підбір компаній та підрахунки необхідних коштів для проведення інших відновлювальних робіт. Зокрема, в ОПУ зауважили, що  потрібно замінити кілька дверей, вікон, зробити ремонт пошкоджених приміщень, серед іншого окремих кабінетів та приміщень на різних поверхах, де сталося загоряння. 

Як відомо, за понеділок на будівлі президента відмили кілька слів, але там все ще написано “лохи”.

Будівлю Офісу почали ремонтувати і відчищати сьогодні, зранку.   Відомо, що центральний вхід залишився без розбитих дверей – їх зняли та забили отвори фанерою. Наразі, лишилося відчистити написи, якими досі рясніє  головна будівля країни. 

Нагадаємо,  “реставрацію” та  відмивання спочатку  оцінили в ОП  у майже 2 млн гривень.  

Як повідомлялося, протестувальники вимагали звільнити Стерненка, Антоненка, відправити у відставку Венедіктову та Авакова. Під час протесту активісти закидали фаєрами, салютами та димовими шашками вхід до будівлі Офісу президента.

 

Великий Київ у Google News

підписатися