На будівлі президента відмили кілька слів, але там все ще написано “лохи”

Автор: Любава Лисичкіна
20:22 22.03

Постраждалу від вандалізму з боку учасників акції на підтримку Сергія Стерненка будівлю Офісу Президента на Банковій почали відмивати від фарби.

На будівлі президента відмили кілька слів, але там все ще написано “лохи” Фото: Букви

Будівлю Офісу почали ремонтувати і відчищати сьогодні, зранку.   Відомо, що центральний вхід залишився без розбитих дверей – їх зняли та забили отвори фанерою. Наразі, лишилося відчистити написи, якими досі рясніє  головна будівля країни. 

За сьогодні клінінгова компанія, яка   займається  відмиванням стін, змогла “подолати” тільки кілька слів. Зокрема,  відмили  частину  напису “Не Білорусь” та напис “#Волю”.

У ЗМІ пишуть,   що процес очищення стін, за підрахунками спеціалістів з клінінгу,  триватиме  не більше двох днів. Для кращого результату, стіни мали обробити спеціальним розчином.   

Фото: Букви

Відомо, що клінінгом опікується компанія CPG/The Cleaning Pro Group (ТОВ “КЛІНІНГ-ПРО”), засновником та кінцевим бенефіціарним власником такий собі Сергій Козолуп. 

В той же час прихильники Сергія Стерненка анонсували нову акцію протесту під Офісом президента у Києві. Вона має відбутися в день апеляції, і за словами організаторів, на цьому ж місці. 

Нагадаємо,  “реставрацію” та  відмивання  оцінили в ОП  у майже 2 млн гривень. Водночас, така сума дивує фахівців, які впевнені, що робота коштує в 25 разів дешевше.

Як повідомлялося, протестувальники вимагали звільнити Стерненка, Антоненка, відправити у відставку Венедіктову та Авакова. Під час протесту активісти закидали фаєрами, салютами та димовими шашками вхід до будівлі Офісу президента.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...