Фото дня. На Офісі президента з’явився напис “лох”: триває акція на підтримку Стерненка

Автор: Любава Лисичкіна
20:52 20.03.2021

Протестувальники вимагають звільнити Стерненка, Антоненка, відправити у відставку Венедіктову та Авакова. Під час протесту активісти закидали фаєрами, салютами та димовими шашками вхід до будівлі Офісу президента.

Фото дня. На Офісі президента з’явився напис “лох”: триває акція на підтримку Стерненка

Під Офісом президента у Києві зібралося кілька сотень людей на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка. Сьогодні у нього День народження. 

Станом на 19 годину  на площі перебувало понад 150 осіб, наразі кількість значно збільшилася. Люди тримають в руках державні прапори та прапори ОУН.  

Під гасла “З Днем народження, Сергію!” активісти просто на сходах до центрального входу в будівлю Офісу президента України запалили декілька установок з салютами.

Активісти вже закидали  вхід до будинку димовими шашками, залили червоною фарбою, розмалювали стіни. Табличку “Офіс президента” на вході спалили. 

Вибито скло на дверях ОПУ.

Поліція намагалась підійти до дверей ОП, але активісти їх витіснили на вулицю Лютеранську. Наразі уся площа перед будівлею Офісу президента зайнята протестувальниками.

Нагадаємо, Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його звинуватили у викрадені колишнього депутата Сергія Щербича у 2015 році. Суд постановив взяти під варту Стерненка в залі суду.

Великий Київ у Google News

підписатися