У всіх військових на фронті “Велике питання”: чому армію досі забезпечують волонтери, а не Міноборони – Бутусов

Автор: Ольга Даниленко
16:43 04.07

П’ятий місяць війни – волонтери замість Міністерства оборони подвоюють реальний бюджет для армії. Засоби зв’язку та розвідки, транспорт, харчування для військових надходить саме від волонтерів.

У всіх військових на фронті “Велике питання”: чому армію досі забезпечують волонтери, а не Міноборони – Бутусов

На цьому наголосив військовий кореспондент, Головний редактор “Цензор.нет” Юрій Бутусов.

Ми бачимо, що дуже велика кількість засобів зв’язку – від волонтерів. Транспорт майже весь – волонтерський, це не держава купує новий, це купують волонтери. Питання розвідки – все це вирішується волонтерами. Враховуючи ще харчування. Волонтери подвоюють замість Міністерства оборони реальний бюджет оборони”, – наголосив військовий кореспондент в ефірі ТК “Прямий”.

Він зазначив, що військові не розуміють чому на п‘ятий місяць війни Міноборони досі не може правильно розподілити бюджет і забезпечити армію необхідним.

Звичайно у всіх людей на фронті “Великі питання” до оборонного планування: чому воно здійснюється таким чином, що на бойову роботу для ураження противника, для ведення розвідки, для всього цього потрібно збирати гроші у волонтерів – чому не вистачає у державному бюджеті?” – пояснив він.

На думку військового кореспондента, чинна влада досі не вважає оборонний бюджет країни й забезпечення армії пріоритетним напрямом.

Це питання правильного планування і доцільності витрат А те, що там інші пріоритети, це й до війни було – будівництво було основним. Зараз, на жаль, ці написи “Велике будівництво” виглядають не дуже весело оскільки як, правило, там, де були мости там вирви, а там, де були дороги – все перебито бомбами”, – додав Бутусов.

Читайте також: Час, коли всі казали “не на часі”, закінчився. На зиму Міноборони замовило 200 тисяч курток – лише на кожного п’ятого військового

Нагадаємо, волонтери розповіли про нагальні потреби мешканців віддалених сіл Київщини.

Як повідомляв “ВК”, лідер “ЄС” Порошенко передав військовим на Сході України пікапи та військове спорядження.

Великий Київ у Google News

підписатися