Волонтери розповіли про нагальні потреби мешканців віддалених сіл Київщини

Автор: Володимир Хлєбников
08:01 11.05

Попри звільнення Київщини від російських окупантів, мешканці віддалених сіл Бучанського району все ще потребують допомоги, зокрема продуктів харчування.

Волонтери розповіли про нагальні потреби мешканців віддалених сіл Київщини Фото: БФ "Місце під сонцем - ти не один"

Про це повідомили волонтери Благодійного Фонду “Місце під сонцем – ти не один”, які 10 травня відвідали кілька сіл під Бородянкою.

Сьогодні відвідали село Дружня під Бородянкою. Проїхали Гостомель, Бучу, Ворзель… сльози на очах! Люди були дуже здивовані, але вдячні, тому що в такі віддалені куточки допомога майже не довозиться. У дворі сиділа одинока бабуся. Як тільки ми запитали, чи є сусіди, з будинку почали виходити люди“, – розповіла співзасновниця Фонду Світлана Стародуб.

Село Дружня відносно несильно постраждало від обстрілів, однак місяць перебувало під окупацією військ РФ. За словами пані Стародуб, на запитання: «Як ви тут вижили?» –  люди опускали голови та казали: «Не питайте»…

Від побаченого наша допомога здалася нам краплею в морі. Жіночка раділа та казала: «Перший раз після визволення маю допомогу!» – додала волонтерка.

Читайте також: В селі біля Бородянки 10-річна дівчинка померла від осколкових поранень

Здебільшого гуманітарна допомога доставляється в центр міста або селища, але багато людей похилого віку не можуть дістатися пункту роздачі, пояснює ще одна співзасновниця Фонду Марія Ткаченко.

Ми проїхали через кілька сіл, зупиняючись біля літніх людей. Як виявилося, там і дітки маленькі є, а ми харчування не брали, бо думали, що дітей немає. На мою думку, адресна допомога була б доцільнішою“, – розказала вона.

За словами пані Ткаченко, кошти, завдяки яким була придбана гуманітарка, надійшли із Франції.

Волонтери також оприлюднили шокуючі кадри зі зруйнованої росіянами Бородянки:

З діяльністю Благодійного Фонду “Місце під сонцем – ти не один” можна ознайомитися за цим посиланням.

Читайте також: Притулок для тварин під Макаровим потребує допомоги після приходу “руського миру”

Великий Київ у Google News

підписатися