У Верховні Раді є нардепи, які у 2014 році сприяли окупації Криму

Автор: Любава Лисичкіна
22:19 26.02

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що деякі чинні народні депутати у 2014 році сприяли окупації у Криму.

У Верховні Раді є нардепи, які у 2014 році сприяли окупації Криму

Про це лідер партії “Європейська Солідарність” сказав в ефірі “Прямого”.

“Наприклад, народний депутат Шуфрич, який в той час знаходився в Криму, займався тим, і я вперше про це кажу, щоб забезпечити евакуацію з Криму пана Жириновського, який приїхав тоді в Севастополь в той день, привітав захоплення Севастополя росіянами. І коли я прилетів, я сказав, що літак Жириновського затриманий, аж допоки спеціальні служби не розберуться в його місії тут”, – розповів Порошенко.

За словами народного депутата, це було жахливо, коли народні депутати України, які не мають права на це звання, вже тоді  займалися   просуванням російських інтересів.

Нагадаємо, 26 лютого, Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З нагоди цієї дати п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко поділився спогадами про драматичні події в Криму наприкінці лютого 2014 року. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...