У театрі «Золоті Ворота» відбудуться вечорниці анархічної молоді LOVE REVOLUTION

Автор: Оксана Тупальська
11:09 07.01

На 20 і 21 січня 2024 року запланована вистава LOVE REVOLUTION у київському театрі «Золоті Ворота». Жанр: вечорниці анархічної молоді.

У театрі «Золоті Ворота» відбудуться вечорниці анархічної молоді LOVE REVOLUTION

Виставу LOVE REVOLUTION покажуть за творами українських класиків початку ХХ ст.

Режисерка-постановниця Наталія Сиваненко розповідає: добираючи матеріал, хотіла показати, що вже 100 років тому українці мали дуже крутий потенціал, потужний інтелектуальний пласт і ресурс для сучасної філософії. Назва LOVE REVOLUTION – натякає на те, що події вистави відбуваються на тлі тогочасної революції, але в центрі уваги не історична канва, а емоційна палітра персонажів.

Оповідання:

  • М. Йогансен «Рахунок» 
  • В. Підмогильний «Добрий Бог»
  • А. Кримський «Виривки з мемуарів одного старого гріховоди»
  • М. Хвильовий «Із Вариної біографії»

16+

  • Авторка інсценізації, режисерка-постановниця – Наталія Сиваненко
  • Художниця-постановниця Ольга Троян

120 хв. (з антрактом)

Актори: Катерина Вишнева, Христина Люба, Артем Пльондер, Андрій Поліщук, Антон Соловей, Наталя Телли.

Буває, що так організм пнеться до кохання… А ти йому: «Не на часі! Давай вже після апокаліпсису!» А тіло: «Ніт! Ми молоді й шалені! За планом в мене: хіть, гріховодство та екстаз!» І що тут зробиш – Love Revolution.

Герої чотирьох новел Титанів 1920-хх бунтуватимуть проти всього, що не дає чуттєвої насолоди й сатисфакції ненаситної юності, коли відриваєшся від наративів батьків. 

На тлі революційних подій – кожен із них паралельно проживатиме свою приватну революцію та шукатиме власні орієнтири й мораль. Спойлер: гормональний шал персонажів підсвітить такі грані особистості, до яких жоден не був готовим.

Так, хтось із героїв, піддаючись запалу, отримає «рахунок» за комплекс меншовартості. Інший – втративши всі орієнтири і пристрасно пірнаючи в гріх, сам зрештою шукатиме Бога. 

Ще один – замикатиме серце для найріднішої людини, бо не прийматиме свою ідентичність. А на героїню, яка довгий час була «внє політики», чекає неочікувана метаморфоза – і, звісно, не без кохання.

«Оскільки це Розстріляне Відродження – хотілось нагадати глядачам, що вже 100 років тому ми мали дуже крутий ресурс і потенціал для сучасної філософії. Навмисне шукала твори класиків про молодих людей, які знаходяться в моменті відривання від батьківських наративів і формують власні принципи, свою мораль. Зараз це дуже резонує, коли ми всі живемо у війні, періодично повертаємось до “базових налаштувань” і заново шукаємо орієнтири. Тож у виставі робимо акцент не на зображенні епохи, а намагаємось у такий спосіб поговорити з молоддю того часу, ставлячи собі, сучасним, ті самі питання», каже режисерка-постановниця Наталія Сиваненко.

Прем’єра вистави: 20 і 21 січня 2024 року.

Раніше “ВК” розповідав, що автори вистави LOVE REVOLUTION прагнуть поговорити з сучасним глядачем, зокрема з молоддю сьогодення на філософські теми, які вважають дуже актуальними. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин