У столиці пройде Міжнародний мистецький фестиваль “КОД СТУПКИ”

Автор: Любава Лисичкіна
18:48 17.11.2021

Він – Легенда. Він об’єднав культури й країни. Він знайшов універсальну мистецьку мову, представлену через психологію героїв, невербальні й вербальні засоби, які в кожній ролі на сцені чи в кіно виявляли КОД – Богдана Ступки.

У столиці пройде Міжнародний мистецький фестиваль “КОД СТУПКИ”
оренда квартири Київ
Як зазначає організатор заходу,  Благодійний Фонд Богдана Ступки, фестиваль пройде  19-21 листопада в Києві. 
 
“В епоху світової пандемії й коронавірусного неспокою духу ми відчуваємо незахищеність мистецтва й людини в цілому. Важливо створити спільний мистецький простір, який об’єднав би представників різних царин мистецтва, щоб показувати різні грані нашого плинного, але безцінного життя”, – зазначається в анонсі фестивалю.
 
Фестиваль «КОД СТУПКИ» передбачатиме зустрічі акторів і музикантів, художників і режисерів, які презентуватимуть своє мистецтво – різними мовами, різними кольорами й звуками, але одним КОДОМ.
 
Міжнародний мистецький коворкінг, поєднає театр, кіно, малярство й музику. Представники царин мистецтва з різних країн світу будуть говорити спільною мовою – тією мовою сценічного буття, якою говорив Богдан Ступка.
 
Всі дійства відбуватимуться  на сцені Національного драматичного театру ім. Івана Франка, якому Богдан Ступка віддав чимало років життя.
 
Країною-гостею мистецького фестивалю буде Грузія (Сакартвело).
 
Нагадаємо, до 80-річчя з дня народження Богдана Ступки у парку біля театру імені Івана Франка встановлена скульптура актора, а поряд на будинку по вулиці Заньковецької – барельєф.

Великий Київ у Google News

підписатися