Знімав капелюха на знак пошани. Меморіальну дошку відкрили на будинку, де мешкав Богдан Ступка

12:33 27.08.2021

До 80-річчя з дня народження Богдана Ступки у парку біля театру імені Івана Франка встановлена скульптура актора, а поряд на будинку по вулиці Заньковецької – барельєф.

Знімав капелюха на знак пошани. Меморіальну дошку відкрили на будинку, де мешкав Богдан Ступка
оренда квартири Київ

Про це повідомляє кореспондент “Великого Києва”. 

Так, сьогодні об 11:00 відбулось відкриття меморіальної дошки-горельєфу на будинку, де мешкав Богдан Сильвестрович за адресою вул. Заньковецька, 1/3.

Захід відкрився перформансом з капелюхами у супроводі голосів з вистав Богдана Ступки.

Капелюхи – невід’ємна частина образу Богдана Сильвестровича: дорогою до театру, він любив вітатись з людьми, знімаючи на знак пошани капелюха”,

– повідомляють організатори.

Заходи пам’яті Богдана Ступки триватимуть ще два дні.

Сьогодні о 19:00 в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбудеться показ вистави “Пер Ґюнт” Генріка Ібсена у постановці режисера Івана Уривського. На головну роль Іван Уривський залучив двох акторів — Остапа Ступку та Олександра Форманчука.

Якщо Генрік Ібсен передбачає три вікових етапи Пера Ґюнта, то у постановці театру імені Франка зупинилися на “середньому віці” як на епіцентрі, екваторі його життя. Роль Озе, матері Пера Ґюнта, будуть виконувати Ольга Сумська та Олена Хохлаткіна. Також до вистави залучені Анжеліка Савченко, Світлана Косолапова, Ірина Дорошенко, Людмила Смородіна.

Читайте також: 80 років з дня народження Маестро. Згадуємо найкращі ролі Богдана Ступки

Великий Київ у Google News

підписатися