У столиці легалізували неофіційні нічні паркомайданчики: деталі

Автор: Любава Лисичкіна
20:55 31.08

Таким чином, у Києві діятимуть 660 спеціально обладнаних майданчиків на 60 159 машиномісць.   

У столиці легалізували неофіційні нічні паркомайданчики: деталі

Відповідне рішення прийняли депутати Київради.

Відтак буде внесено зміни  рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві», завдяки чому легалізується  214 нових спеціально відведених (нічних) паркувальних майданчики на 21 657 машиномісце.

Як зазначив начальник Управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін, це ті майданчики, які десятиліттями функціонували нелегально, приносячи дохід певним групам осіб. Раніше вони ніяким чином не були оформлені, і бюджет міста не отримував жодних коштів за їх використання.

Також проектом рішення збільшується кількість машиномісць до 7 896 на 225 існуючих майданчиках.  Орієнтовна сума  надходжень від збільшення машиномісць на існуючих паркомайданчиках принесе бюджету міста додатково 16,8 млн грн на рік.

Окрім того, ухваленим рішенням з додатку вилучаються земельні ділянки, на яких оформлена оренда або постійне користування, а також майданчики, розташовані на проїжджій частині вулиць. 91 паркомайданчик на 7 167 машиномісць включається до переліку відведених (денних) паркувальних майданчиків, згідно Наказу ДТІ №Р-67 від 25 березня 2021 р.

До слова, столична інспекція з паркування відновила роботу. Так, у липні водії Києва сплатили за паркування більше мільйона гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися