Таке рішення прийняли на пленарному засіданні Київської міської ради.
Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київради Валентин Мондриївський, в умовах широкомасштабної війни роль психологічної служби в системі освіти помітно зросла, оскільки психологічної допомоги потребують усе більше дітей та їхніх батьків.
“У столиці суттєво збільшилась потреба у фахівцях, які зможуть надавати кваліфіковану допомогу дітям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, яких у місті зареєстровано понад 14 тисяч. Своєчасна робота щодо підвищення стресостійкості серед школярів, а також надання екстреної соціально-психологічної допомоги допомагає запобігти виникненню різноманітних розладів, соціопатії та агресії. В умовах війни робота психологів у закладах освіти стала ще більш затребуваною. Одночасно фахівці навчають вчителів необхідним технікам спілкування з психологічно травмованими дітьми та їхніми батьками. Однак через постійний стрес, що спричиняє війна, у закладах освіти все частіше між учнями трапляються гострі конфліктні ситуації, що потребують втручання та надання консультацій психологами. І сьогодні за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка було прийняте рішення про утворення такої психолого-консультативної групи з кризового реагування в системі освіти Києва”, – наголосив заступник голови КМДА, депутат Київради Валентин Мондриївський.
Він додав, що міська влада дбає про покращення умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань освітньої системи.