У справі Володимира Балуха розглядають 4 версії – Роман Сущенко

10:58 15.09.2020

Слідчі розглядають чотири основні версії у справі побиття колишнього полів‘язня Володимира Балуха: нещасний випадок, хуліганство, помста та умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Слідство з’ясувало більшість обставин того вечора, відшукало свідків та провело необхідні слідчі дії. Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров’я кримського активіста. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити.

У справі Володимира Балуха розглядають 4 версії – Роман Сущенко

Про це у Facebook повідомив журналіст Роман Сущенко, якого повернули з РФ разом з Володимиром Балухом.

Сущенко зазначив, що напередодні був у слідчому відділі поліції, де давав свідчення у справі Володимира Балуха.

Запитання були по суті. Слідство цікавили найдрібніші деталі. Судячи по змісту запитань та їх кількості, слідчі досить серйозно ставляться до з’ясування обставин надзвичайної події. Розглядаються чотири основні версії. Нещасний випадок, хуліганство, помста та умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень Володимиру”, – написав він.

За словами журналіста, окремі обставини цього драматичного інциденту свідчать про малоймовірність нещасного випадку, хоча його як версію не відкидають. Решта версій залишається робочими і відпрацьовуються.

Сущенко також додав, що поки не завершена судово-медична експертиза не завершена, від висновків якої залежить успіх розслідування.

Справу ускладнює відсутність  медкартки та інших даних активіста, що залишилися в окупованому Криму, а також та обставина, що у ніч з 7 на 8 вересня, коли побили Володимира Балуха, у Києві була злива. Її наслідки значно ускладнили отримання необхідних речових та інших доказів.

Попри це, слідство з’ясувало більшість обставин того вечора, відшукало свідків та провело необхідні слідчі дії. Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров’я Володимира Балуха. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити.

Читайте також: “Хто замовив Балуха?“. Під МВС вимагали негайно розслідувати напад на кримського активіста 

Нагадаємо, Володимира Балуха знайшли вранці побитим у Гідропарку. Йому зламали руку та ключицю та нанесли тяжку черепно-мозкову травму. Правоохоронці виявили сумку з особистими речами потерпілого. У партії ЄС, до якої нещодавно доєднався Балух, вимагають встановити злочинців, “які звіряче побили колишнього політв’язня Кремля в річницю його звільнення”.  У ОП “вкрай стурбовані”, та кажуть, що немає підтверджених даних, які свідчили б про те, що причиною нападу міг бути політичний мотив. 

Стан Володимира Балуха досі стабільно важкий.

Великий Київ у Google News

підписатися