“Хто замовив Балуха?“. Під МВС вимагали негайно розслідувати напад на кримського активіста

12:26 10.09.2020

У четвер, 10 вересня, активісти прийшли під будівлю Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно розслідувати напад на кримського активіста Володимира Балуха, якого знайшли побитим у непритомному стані на території Гідропарку.

“Хто замовив Балуха?“. Під МВС вимагали негайно розслідувати напад на кримського активіста

Як повідомляють Букви, акцію підтримали близько 200 учасників, серед них -депутати Верховної Ради від “Європейської солідарності“ Ахтем Чийгоз, Артур Герасимов та інші.

Активісти впевнені, що напад стався через політичний мотив, івимагають від правоохоронців провести негайне розслідування та назвати замовників та виконавців нападу на Балуха, а також покарати їх.

Вони тримають в руках плакати: “Хто підняв руку на Балуха”, “Справедливість понад усе”, “Хто замовив Балуха?“, “Всіх не переб’єш“, “Справедливість понад усе“, “Підтримую Балуха“ та інші.

Нагадаємо, Володимира Балуха знайшли вранці побитим у Гідропарку. Йому зламали руку та ключицю та нанесли тяжку черепно-мозкову травму. Правоохоронці виявили сумку з особистими речами потерпілого. У партії ЄС, до якої нещодавно доєднався Балух, вимагають встановити злочинців, “які звіряче побили колишнього політв’язня Кремля в річницю його звільнення”.  У ОП “вкрай стурбовані”, та кажуть, що немає підтверджених даних, які свідчили б про те, що причиною нападу міг бути політичний мотив.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...