У Шольца почали “морозитися” від його візиту до Києва

Автор: Володимир Хлєбников
14:35 13.06

Речник німецького уряду відмовився підтвердити повідомлення ЗМІ про те, що канцлер Олаф Шольц поїде до Києва 16 червня. Компанію Шольцу мали скласти президент Франції та прем’єр Італії.

У Шольца почали “морозитися” від його візиту до Києва

Про це повідомила агенція Reuters.

Ми досі не підтверджуємо це“, – сказав речник. На сайті уряду Німеччини офіційних коментарів з цього приводу немає.

Як писав “ВК”, раніше іноземні ЗМІ, зокрема італійська газета La Stampa, повідомили, що прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон здійснять візит до України в четвер, 16 червня. За даними видання, європейські лідери приїдуть разом, щоб “засвідчити підтримку трьох найбільших європейських країн президенту України Володимиру Зеленському“.

Читайте також: Кличко – німцям: Путін може дійти й до Німеччини

Шольц, який не був у Києві з початку війни, зіткнувся з критикою за кордоном через його обережність у постачанні Україні важкого озброєння, такого як танки та гаубиць, і був змушений виправдовуватися. Вдома серед молодших партнерів Шольца по коаліції також зросло розчарування через те, що, на їхню думку, є недоліками в його політиці щодо України.

Слід також зауважити, що Шольц, Макрон та Драги публічно виступають за дипломатичне врегулювання війни Росії проти України. Німецький та французький лідери регулярно дзвонять господарю Кремля Путіну, намагаючись переконати його здійснити ті чи інші гуманітарні місії та припинити війну.

Читайте також: Глава Єврокомісії відвідала поранених українських військових

Великий Київ у Google News

підписатися